Regulamin forum:

1. Na forum obowiązują zasady dobrego wychowania jak i ogólnie przyjęta netykieta (http://netykieta.dlawas.net).
2. Zabrania się obrażania innych członków forum.
3. Wszystkie komentarze i przemyślenia publikowane są przez użytkownika na własną odpowiedzialność i jednocześnie stają się one wiadomościami publicznymi. Użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność prawną za treść swoich postów.
4. Wypowiedzi użytkowników powinny być kulturalne, bez wulgaryzmów oraz wyrazów uznawanych za obraźliwe.
5. Na danym forum umieszczaj tematy oraz odpowiedzi zgodne z jego przeznaczeniem, nie dublujące już istniejących wątków.
6. Zanim założysz jakiś wątek, zaleca się skorzystać z wyszukiwarki forum i sprawdzić czy takowego tematu już nie ma.
7. Niedopuszczalne są wpisy typu "Zgadzam się", "Racja" itp. Posty takie będą natychmiastowo usuwane. Swoje wypowiedzi należy rozwinąć i poprzeć jakimiś argumentami. Zabrania się również umieszczania postów podobnych do wcześniejszych wpisów w wątku, chyba że temat wątku na takowe pozwala.
8. Podczas pisania postów obowiązują zasady polskiej ortografii - staraj się ułatwić innym zrozumienie Twoich postów.
9. Nie nadużywaj emotikon w postach.
10. Staraj się umieszczać w poście osobę, do której kierowana jest Twoja odpowiedź.
11. Jeśli jakiś użytkownik napisze tzw. "głupiego posta" lub założy "głupi wątek" - zabrania się komentowania tego na forum. Twoim obowiązkiem jest powiadomienie administratora lub moderatorów o zaistnieniu takiego faktu.
12. Obowiązkowe jest trzymanie się tematu danego forum tematycznego jak i danego wątku. Zabronione są wszelkiego rodzaju Off topy.
13. Teksty pochodzące z innych serwisów muszą być koniecznie opatrzone cytatem. Jeśli zamierzasz umieścić w swoim poście fragment tekstu z jakiegoś serwisu internetowego lub gazety, zasygnalizuj wyraźnie że jest to cytat.
11.Każdy użytkownik forum może posiadać tylko jedno konto.
12. Niedopuszczalne jest nachalne reklamowanie swojej strony lub innych rzeczy. Inaczej mówiąc zakazany jest spam.

Prawa administratorów i moderatorów:

1. Administrator lub moderator może usunąć watek, jeśli nie jest on związany z działem forum lub znacząco odbiega od pierwotnego tematu.
2. Administrator lub moderator ma prawo edytowania lub usuwania postów łamiących regulamin.
3. Decyzje administratorów oraz moderatorów nie podlegają komentowaniu na forum - można to robić prywatnie lub w wyznaczonym do tego wątku na forum.
4. Administratorzy i moderatorzy nie mają formalnego obowiązku informowania użytkownika o zmianach wprowadzonych w jego tematach bądź wiadomościach jeśli są one niezgodne z regulaminem.

Czego można się spodziewać w przypadku nieprzestrzegania regulaminu?

1. Modyfikacji wiadomości, w której został złamany regulamin.
2. Usunięcia wiadomości.
3. Zmiany tematu wątku, jeśli administrator bądź moderator uzna, iż temat wątku nie odzwierciedla jego faktycznego przeznaczenia.
4. Czasowego zablokowania możliwości wypowiedzi na forum.
5. Stałego zablokowania bądź usunięcia konta.
6. Od decyzji tych można się odwoływać bezpośrednio u administratorów lub moderatorów odpowiednio uzasadniając swoje racje.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w dyskusjachoraz życzymy przyjemnego spędzania wolnego czasu na naszym forum!